Warunki wynajmu domu

  • wrzesień-czerwiec min. 2 noce
  • lipiec-sierpień – min. 1 tydzień, od soboty do soboty, 3 sypialnie
  • długie weekendy, święta – min. 3 noce, 3 sypialnie

Rezerwacja jest gwarantowana po wypełnieniu formularza rezerwacji, wpłaceniu na konto bankowe bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości pobytu i przesłaniu nam potwierdzenia przelewu. Pozostała część opłaty za pobyt powinna zostać uiszczona 14 dni przed przyjazdem i potwierdzona poświadczeniem przelewu. W przypadku wykupienia 2 nocy opłatę za pobyt należy uiścić w całości (100%) przelewem przy zakładaniu rezerwacji.

 

Rezerwacje dokonywane w okresie krótszym niż 14 dni od daty przyjazdu są wiążące po opłaceniu całej kwoty.

 

Po przesłaniu potwierdzenia przelewu zadatku wysyłamy różne przydatne wskazówki i kontakty, po wpłacie całości sumy otrzymacie Państwo od nas kontakt do osoby przekazującej klucze i parę innych informacji.

 

Sprzątanie końcowe jest w cenie, przy spełnieniu następujących warunków: Goście zobowiązują się do utrzymywania domu w stanie zastanym i do segregacji śmieci. Przed wyjazdem należy pozostawić uprzątnięte i umyte urządzenia i naczynia kuchenne, opróżnić lodówkę oraz wynieść z domu śmieci zgodnie z zasadami segregacji ( nie jest to wliczone w tzw. sprzątanie końcowe). W domu zabronione jest chodzenie w butach – prosimy o przywiezienie swoich kapci. Prosimy również o nieprzestawianie sprzętu muzycznego i mebli. Jeśli mimo naszej prośby jakieś meble zostaną przestawione podczas pobytu, muszą wrócić przed Państwa wyjazdem na swoje miejsce.

 

UWAGA: Nie przyjmujemy rezerwacji w przeddzień pobytu

 

W Domu na Rykowisku nie gościmy czworonogów – na pobyty z pieskami lub kotami polecamy Dworek Rousseau.

 

Szczegółowe informacje na temat warunków rezerwacji i anulacji oraz regulamin domu znajdziecie Państwo tutaj.

 

Zapraszamy na niezapomniany pobyt do Puszczy Białowieskiej!