Formularz rezerwacji

Przed wypełnieniem i wysłaniem formularza prosimy o sprawdzenie w kalendarzu rezerwacji dostępności obiektu w wybranym terminie.

Niezbędny do kontaktu w dniu przyjazdu


Przed wybraniem daty pobytu prosimy sprawdzić w kalendarzu dostępność terminów:
Zwierzęta

W Domu na Rykowisku nie gościmy czworonogów – na pobyty z pieskami lub kotami polecamy Dworek Rousseau.
 Bezpłatne puszczańskie spa

Saunę udostępniamy w wyznaczony w Boże Narodzenie, Wielkanoc, Sylwestera oraz w każdy czwartek od połowy września do połowy czerwca w wyznaczonych godzinach.

Gorącą beczkę udostępniamy w każdy czwartek od połowy września do połowy listopada i od połowy kwietnia do połowy czerwca w wyznaczonych godzinach.
wyłącznie na cały pobyt
dorośli 30 zł/ dzień, dzieci 15 zł/dzień, przyczepka 10zł /dzień, fotelik gratis
na 1 wyznaczony dzień podczas Majówki/Bożego Ciała
odbiór w Świnorojach


Przed dokonaniem rezerwacji należy zapoznać się z Warunkami rezerwacji i anulacji oraz Regulaminem Domu. Rezerwacja oraz wpłata zadatku oznacza zgodę na warunki w nich zawarte.


Newsletter z promocjami, poleceniami imprez i lektur itd. wysyłamy 3-4 razy w roku.


Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z formularza rezerwacji, adres pocztowy jest niezbędny do wystawienia faktury. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawienia oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Wisent Reisen, Aemtlerstr. 39, 8003 Zurych. Więcej w polityce prywatności.
pola wymagane